Hlavná stránka Škola Rozvrh Známky Kontakt Linky
Navigácia
 • Štvorylka 2019

  Do galérie Štvorylka 2019 boli pridané fotografie.

  19.mája 2109 na poludnie sa už šiestykrát roztancovalo námestie vo Zvolene. Ani tohto roku tam nechýbali naši študenti, aby podporili toto medzinárodné podujatie.

 • Maturanti sa rozlúčili so svojou školou...

  Do galérie Maturanti sa rozlúčili so svojou školou... boli pridané fotografie.

  17.mája 2019 odišli naši maturanti na akademický týždeň. Od 27.mája ich čaká ústna časť maturitných skúšok. Veľa šťastia Vám prajeme!

 • OZNAM- dotazník pre rodičov

  V spolupráci s odborom školstva a odborom rozvoja Mesta Zvolen pracovná skupina pre Koncepciu školstva v meste Zvolen, pripravila dotazník pre rodičov detí materských, základných a stredných škôl v meste. Jeho cieľom je získať informácie a názory rodičov o rôznych aspektoch školstva vo Zvolene podľa vlastných skúseností so školami a inštitúciami voľného času, ktoré navštevujú vaše deti. Dotazník môžu vyplniť aj rodičia, ktorí nebývajú vo Zvolene. Ide o všetky deti, ktoré navštevujú ktorékoľvek zvolenské školy. Prosíme rodičov o vyplnenie dotazníkov. Termín na ukončenie prieskumu je predĺžený do utorka 28.5. Adresa na vyplnenie dotazníka:  https://www.surveymonkey.com/r/SkolstvoZV  . Ďakujeme veľmi pekne za spoluprácu. 

   

 • Ponuka pracovných pozícii v ŽSSK

  Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. ponúka pracovné pozície pre študentov (maturitného 4. ročníka) a absolventov školy. Ponuky nájdete: kliknite tu

 • Zoznam prijatých žiakov

  Zoznam prijatých žiakov na odbor 3765 M technika a prevádzka dopravy: tu

  Zoznam prijatých žiakov na odbor 3760 M prevádzka a ekonomika dopravy: tu

  Zoznam prijatých žiakov na odbor 3739 M elektrotechnika v doprave a telekomunikáciách: tu

  Zápis prijatých žiakov je od 17.5 do 22.5.2019 v čase od 8:00 do 15:00 na sekretariáte školy.

 • EXTERNÉ ŠTÚDIUM EDT

  Prihlášku a ďalšie informácie nájdete: tu

 • Súťaž prvej pomoci SČK

  7.mája 2019 sa žiaci našej školy prvýkrát zúčastnili Územného kola súťaže Družstiev prvej pomoci mládeže Slovenského Červeného kríža na Námestí SNP vo Zvolene. Z našej školy súťažili nádejní záchranári III.A- Radka Schmotzerová, Denisa Černáková, Ján Grenčík, III.BT-Andrej Izing, I.L- Katarína Škultíková, Nelly Pokošová pod vedením Ing. Jakubova. Na šiestich stanovištiach poskytovali prvú pomoc "zraneným osobám". Podľa vyjadrenia koordinátorky súťaže SČK sme zadané úlohy zvládli veľmi dobre. Našim záchranárom srdečne blahoželáme! Takto "zachránení" sa zúčastníme aj ďalších ročníkov. Do galérie Súťaž prvej pomoci SĆK boli pridané fotografie.

 • III.A v nitrianskom divadle

  Do galérie III.A v nitrianskom divadle boli pridané fotografie.

  Byť najlepším sa oplatí ! 

  Presvedčili sa o tom žiaci III.A triedy, ktorí sa v uplynulom školskom roku umiestnili  v prospechu aj v dochádzke na peknom 1. mieste ... za čo im Nadácia Dopravák venovala finančný dar v hodnote 300 €.

  Vďaka tomu mohli stráviť 6. mája 2019 krásny deň v Nitre, spojený s návštevou divadelného predstavenia Zamilovaný Shakespeare v Divadle Andreja Bagara.

  „Naše snaženie sa ešte nekončí, zistili sme, že byť prvým sa oplatí, preto o prvenstvo bojujeme ďalej.“

 • Dotazníky pre rodičov-Škola bez nenávisti

  Vážení rodičia,

  Pilotný ročník programu "Škola bez nenávisti",  do ktorého sme zapojení, sa blíží ku koncu. A preto Vás chceme požiadať o opätovné vyplnenie dotazníkov. Termín je do 10.5.2019. ID ŠKOLY pre vyplnenie v dotazníkoch: SŠZV1801. Linky na dotazníky:

  žiaci - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdfriNUSU27zvLOlZOtBIjWrQXCkcIRet_diFH_N9rRXfFeuQ/viewform

  rodičia - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGwBgapoEEmArEl2WQYGVk7dc-kn-urYMgubgkn6Vw3Hd3dQ/viewform

  učitelia - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf5AY1iVHPShzw-c4dtcnkgvp9w1Xo-k_XYuDBH8l5xNMxGfw/viewform

  Všetkým ďakujeme za seriózne vyplnenie dotazníkov!

 • Stavanie mája na dopravnej

  Zvyk stavať máje existuje v mnohých krajiných dodnes. Aj na "dopravnej" sa naši chlapci "pochlapili" a dnes nám ho postavili :-) a dievčatá ozdobili.

  Do galérie Stavanie mája na dopravnej boli pridané fotografie.

 • JA Veľtrh

  Boli sme na JA Veľtrhu ... Dňa 9.apríla 2019 sa bratislavské obchodné centrum premenilo na miesto podnikateľských nápadov. Žiaci z celého Slovenska predstavili verejnosti svoje inovatívne a netradičné výrobky. Táto historicky najväčšia súťaž sa konala pod záštitou prezidenta SR. Zúčastnilo sa jej takmer 80 tímov. Vzdelávací program JA Firma sa vyučuje ako súčasť programu JA Aplikovaná ekonómia. Študenti si zakladajú skutočnú firmu simulujúcu akciovú spoločnosť, a musia prejsť všetkými krokmi podnikania od založenia, plánovania činnosti, cez marketingový prieskum trhu, vlastnú činnosť až po likvidáciu firmy a rozdelenie zisku ku koncu školského roka.  Na 24.ročníku Veľtrhu  sa zúčastnila aj naša JA Firma EQUIPO, ktorú prezentovali žiaci z triedy III.L v zložení Natália Ondrisová-prezidentka, viceprezident pre výrobu Patrik Ľapin a viceprezident personalistiky Marek Strelec. Hoci sa nám vo veľkej konkurencii neušlo pódiové umiestnenie, naši žiaci zvládli prezentovanie firmy a predaj výrobkov skvele.  Vďaka tejto praktickej skúsenosti získavajú možnosť aplikovať teoreticky nadobudnuté skúsenosti o fungovaní podnikateľského subjektu okamžite v praxi. Učia sa tak nielen ekonómiu, ale aj byť zodpovednými, vedieť sa rozhodovať a viesť firmu. Do galérie JA Veľtrh boli pridané fotografie.

 • Medzníky 2. svetovej vojny

  Družstvo vo farbách dopravnej v zložení Milka Poliaková z 1.L, Marek Kucbel z 2.C a Denis Ostrihoň z 3.A nenašlo vo svojej kategórii premožiteľa, a tak postúpilo do oblastného kola tejto súťaže. Odmenou za 1. miesto neboli len vecné ceny, ale aj poznávací zájazd do Bratislavy, ktorý sa uskutoční 11.5. Milka, Marek, Denis, blahoželáme a držíme palce v oblastnom kole! :-) Do galérie Medzníky 2. svetovej vojny boli pridané fotografie.

 • Obchodovanie s ľuďmi

  Prostitúcia, novodobé otroctvo, obchod s ľudskými orgánmi... aj tieto témy sa rozoberali s našimi tretiakmi 11.4. na besede, ktorú viedli školitelia Mgr. Sylvia Tichá z CPPPaP a pán inšpektor Jozef Michalík z Mestskej polície Zvolen. Do galérie Obchodovanie s ľuďmi boli pridané fotografie.

 • Spolu vyzbierame viac

  Spolu vyzbierame viac, tentokrát sme čistili blízke okolie školy smer Zlatý potok. Odpadu bolo dosť, čo nie je pekná vizitka nás-ľudí. Veľká vďaka patrí všetjým študentom,ktorí priložili ruku k dielu a pomohli, lebo chceli. Ich aktivitu ocenili aj Zvolenčania na fb stránke v skupine Zvolen-fórum. https://m.facebook.com/groups/43413871637?multi_permalinks=10156850744336638&notif_t=feedback_reaction_generic&notif_id=1554919997059598&ref=m_notif

  Do galérie Spolu vyzbierame viac boli pridané fotografie.

 • HVIEZDOSLAVOV KUBÍN

  Do galérie Hviezdoslavov Kubín boli pridané fotografie.

  9.apríla sa na Zvolenskom zámku uskutočnilo regionálne kolo v umeleckom prednese poézie a prózy. V karegórii POÉZIA nás reprezentovali žiačky I.A triedy Zuzana Sliacka a Viktória Belková a v kategórii PRÓZA Natália Skaláková,IV.A, ktorá si v silnej konkurencii vybojovala krásne 2.miesto. GRATULUJEME!

 • HLASUJTE

  Zahlasujte za naše autíčko na súťaži- 78 - Zvolen, WINGS on ROADS. Zdielajte.  https://www.facebook.com/H2ACSK/photos/a.1954546721322957/1954554044655558/?type=3

 • Výsledky súťaže MATEMATICKÝ KLOKAN 2019
 • SPOLU VYZBIERAME/ UROBÍME VIAC

  Aj tento rok sme sa rozhodli zapojiť do aktivity Spolu vyzbierame/ urobíme viac. Naša škola  bude upratovať 10.4. – 20 žiakov – úsek okolo Billy a cyklist. chodníka na konci Sokolskej a pokračovať budú smerom na Bakovu jamu cez Zlatý potok. Otvorenie o 8.45 – hala školy

 • Krajské kolo SOČ

  Do galérie Krajské kolo SOČ boli pridané fotografie.

  5.4.2019 sa na našej škole uskutočnilo krajské kolo SOČ

 • KRAJSKÁ PREHLIADKA SOČ

  Naši víťazi  KRAJSKEJ  PREHLIADKY SOČ

  Termín konania:      5. apríl 2019

  Miesto konania:       SPŠ dopravná Zvolen

  Súťažný odbor 09 – Strojárstvo, hutníctvo, doprava

  2. Návrh mini okružnej križovatky – Glézl Róbert IV.BT

  Súťažný odbor 14 – Tvorba učebných pomôcok, didaktické technológie

  2. Maketa priecestného zabezpečovacieho zariadenia AŽD 71 – Tužinský Peter IV.BT

  Súťažný odbor 15 - Ekonomika a riadenie

  3. Zaradenie nízkokapacitných autobusov v SAD Zvolen, závod Detva  –

      Longauer Roman, Murín Michal IV.A

  Postupujúce práce do

  CELOŠTÁTNEJ  PREHLIADKY SOČ

  Termín konania:      24.-26. apríl 2019

  Miesto konania:       Košice

  Súťažný odbor 09 – Strojárstvo, hutníctvo, doprava

  2. Návrh mini okružnej križovatky – Glézl Róbert IV.BT

  Súťažný odbor 14 – Tvorba učebných pomôcok, didaktické technológie

  2. Maketa priecestného zabezpečovacieho zariadenia AŽD 71 – Tužinský Peter IV.BT

strana: