A našimi žiakmi sme realizovali dobrovoľníctvo v zariadení Senium v Banskej Bystrici. Sadili sme kvety, naši žiaci si zahrali s klientmi nové Človeče nehnevaj sa, ktoré sme aj s kvetmi zakúpili vďaka grantu z projektu ,, Správne začiatky" (Tesco). Na fotkách môžete vidieť spoluprácu našich žiakov a klientov zariadenia. Stretli sme sa tiež s canisterapeutickým psíkom, ktorý prišiel do zariadenia za klientmi (canisterapia bola taktiež hradená z projektu ,, Správne začiatky"). Ďakujeme žiakom za ich ochotu a nadšenie a zamestnancom zariadenia Senium za ich milý prístup a príjemne strávený čas. Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.
Do fotogalérie bol pridaný nový album Dobrovoľníci v zariadení Senium.